سفالگری کودکان

multi step transitions

سفالگری ویژه کودکان

برای کودکان بازی با گِل و خمیر دنیای پر از شگفتگی و هیجان است ، هرآنچه را که دوست می دارند و یا هر آنچه که خوب و بد در باورهایشان ، و در لایه های ذهن کودکانه شان ، حضور دارند ، به شکلی ساده به تجسم آن می نشینند و در طول این بازی جذاب و دوست داشتنی ، خلاقیت های کودکانه به بار می نشیند و نتایج آن خود ، مایه تعجب و حیرت همگان است آموزش با گِل سفالگری برای کودکان به شکل و زبانی ساده صورت می گیرد ، گویی قصه ای بازگو می شود که شخصیت های آن قصه ، جان می گیرند و کودک می تواند آن ها را در میانه دستان خود بگیرد ، لمس کند ، بفشارد ، تغییر دهد  و یا در میانه انگشتان خود به نوازش آن بنشیند .

آموزش سفالگری به کودکان

از موضوع سفالگری آغاز می کنیم ، از سفالگری ویژه کودکان:

مرحله نخستین سفالگری ویژه کودکان با گِل بازی ، شروع میشود.
باید بین کودک و خمیر و گِل سفالگری ، ارتباط دوستانه ای برقرار گردد ، قطعات کوچکی از گِل به صورت پولک و یا پازل های کوچکی از گِل بهم می چسبند و از توده گِل ساخته دست کودک شکلی پدیدار می گردد که می تواند ذهن کودک را قلقلک دهد تا توده گِل به ناگهان تبدیل به قورباغه ای شود که آماده جهیدن است و یا یک پرنده ای کوچک ، و یا یک ماشین کارتونی شکلی دوست داشتنی !! و یا یک غول! …

جهت اطلاعات بیشتر از آموزش سفالگری کودکان با ما تماس بگیرید و از آرشیو نمونه کارهای سفالگری کودکان از نزدیک بازدید کنید .

۲۲۵۸۰۵۰۵  – ۲۲۵۸۷۵۸۷  مرکز تخصصی آموزش سفالگری کودکان – پویا اندیش .

کلیه حقوق سایت متعلق به آموزشگاه سفالگری تصویرگران پویا اندیش می باشد